iletişim: 0242 335 0 600
             0538 459 26 27

TÜKETİCİYE TAVSİYELER

1 - Öncelikle Cam filmini hangi amaçla kullanmak istediğinize karar verin  (ISI YALITIMI –GÖLGELEME-DEKOR-GÜVENLİK  gibi)

2 - Cam filminin Türkiye de üretimi olmadığı için TSE belgesi yoktur . Onun yerine Uluslararası kalite belgeleri var mı araştırın ISO ve IWFA gibi belgeler.

3 - Ürünün kutusunda ve film sarılı rulonun içinde filmin markası ve modeli  olduğuna dikkat edin ve kutu ile rulo içindeki kodu karşılaştırın.

4 - Filmin Türkiye distribütörü  varmı ,bölgenizde yetkili bayii varmı  araştırın gerekirse bayilik sertifikasını görmek isteyin. (çünkü yetkili bayi dışındaki uygulamalar garanti kapsamına girmez)

5 - Uzakdoğu ürünleri gibi tekstil boyası ile yapılmış filmlerden uzak durun .  Fiyatlarının uygun olmasına rağmen ,asla verim alamazsınız, çok kısa sürede bozulur ,mor renge veya bronz renge dönüşür, uygulandığı ortama sürekli koku yayar.


6 - Size güvenlik filmi adı altında gelen ucuz ürünlere rağbet etmeyin . çünkü sertifikasız ve testten   geçmemiş Uzakdoğu Ürünleridir. Gerekirse sertifika isteyin
.

7 - Cam filminde ,kalite kadar uygulamada önemlidir. Uygulanacak camın önce özel temizlik jiletleri ile temizlenmesi gereklidir  ve uygulanan filmin içinde hava kabarcığı ve kenar kesim hataları olmamalıdır.

8 - Cam filminin özel yapıştırma solüsyonları vardır. Şampuan ,sıvı sabun ,cam sil vb. ürünlerle  uygulanması uygun değildir. Bu malzemelerle yapılanuygulamalar net görüntüyü bozar,filmin ömrünü kısaltır ve zamanla matlaşmasına neden olur.

9 - Uygulanan filme en az 1 (bir) hafta dokunulmaması ve temizlenmemesi gerekir.

10 - Uygulanan film standart temizlik malzemeleri ile temizlenebilir. Fırça, gazete kağıdı ve çizici metal gibi malzemelerle temizlik yapılmaz.

Haberler

LLumar Güvenlik Filmleri

Yeni seri güvenlik filimlerimiz ile tanıştınızmı? Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın...

Tüketiciye Tavsiyeler

LLumar cam filmi alırken nelere dikkat etmeli?

Orjinal LLumar ürününü nasıl anlarım?

Aklınızdaki bütün soruların cevabı burada ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın...

LÜTFEN DİKKAT !!!

Değerli Müşterilerimiz,

Akdeniz bölge distribütörlüğü yaptığımız LLumar marka cam filmlerinin satış ve dağıtımı firmamıza aittir.

Bazı Firmaların LLumar adını kullanarak muadil ürünler satmaya çalıştığı tespit edilmiştir. Bahse konu firmalar ile ilgili yasal işlemler başlatılmıştır.

Cam filmlerimizin bina ve otomobillerde uygulanması sadece yetkili bayilerimiz tarafından yapılmakta ve uygulama sonrasında garanti belgesi verilmektedir. Garanti kartı veremeyen firmalara itibar etmemenizi öneml rica ederiz
Yetkili Bayi listesi için lütfen tıklayın....