iletişim: 0242 335 0 600
             0538 459 26 27

Güneşe Karşı Koruma

LLumar' ın araç cam filmleri ile araç içindeki sıcaklığı ve parlaklığı azaltabilir, döşemelerinizin renk değiştirmesini engelleyebilirsiniz.Ayrıca içeri giren UV ışınlarını %99 oranında engelleyerek konforlu ve güvenli bir sürüş sağlarsınız. Değişik renk ve koyuluktaki film çeşitlerimiz sayesinde istediğiniz koyuluğu ve istediğiniz korumayı elde etmenize olanak sağlıyoruz.

Emniyet / Güvenlik

LLumar cam filmleri serisi sizi güneşin zararlı ışınlarından koruduğu gibi kaza anında uçabilecek cam parçalarının bir bütün olarak yerinde kalmasını sağlayarak, muhtemel yaralanmalara karşı da koruyacaktır.

UV Koruma

LLumar cam filmleri otomobilinizin camlarını karartmadan güneşin zararlı UV ışınlarını %99,9 oranında bloke ederek bu ışınların içeri girmesini engellemektedir.
Unutmayın UV Koruma Kalkanı arabanızın görünmeyen koruyucusudur.

Boya Koruma Filmi

LLumar arabanızın güzel görüntüsünü bozmadan görsel açıdan mükemmel bir dizayn sağlamaktadır. LLumar aracınızın boyasında meydana gelen zayıf bölgeleri kapatarak arabanızın kötü yol koşulları sonucu çizilmesini engellemekte hatta kışın kara atılan kum ve tuzdan oluşabilecek hasarlara karşı da güçlü bir koruma sağlamaktadır.

Cam Filmi Solar Değerleri için lütfen tıklayın.


Haberler

LLumar Güvenlik Filmleri

Yeni seri güvenlik filimlerimiz ile tanıştınızmı? Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın...

Tüketiciye Tavsiyeler

LLumar cam filmi alırken nelere dikkat etmeli?

Orjinal LLumar ürününü nasıl anlarım?

Aklınızdaki bütün soruların cevabı burada ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın...

LÜTFEN DİKKAT !!!

Değerli Müşterilerimiz,

Akdeniz bölge distribütörlüğü yaptığımız LLumar marka cam filmlerinin satış ve dağıtımı firmamıza aittir.

Bazı Firmaların LLumar adını kullanarak muadil ürünler satmaya çalıştığı tespit edilmiştir. Bahse konu firmalar ile ilgili yasal işlemler başlatılmıştır.

Cam filmlerimizin bina ve otomobillerde uygulanması sadece yetkili bayilerimiz tarafından yapılmakta ve uygulama sonrasında garanti belgesi verilmektedir. Garanti kartı veremeyen firmalara itibar etmemenizi öneml rica ederiz
Yetkili Bayi listesi için lütfen tıklayın....