iletişim: 0242 335 0 600
             0538 459 26 27

Kaput Koruma Filmleri


Şimdi arabanızı güzel görüntüsünde herhangi bir değişiklik yapmadan koruyabilirsiniz. Dünyada İlk kullanılan şeffaf boya koruyucu filmin tanıtımı dünyanın lider film üreticisi sunmaktadır. Otobanda otomobilinize yapışan ufak sinekler içerisindeki asitler sayesinde zamanla boyanızın bir parçası haline gelir ve aracınızın kaputu zedeler. LLumar boya koruma filmi boyanızın görüntüsüne zarar vermeden uzun yıllar güçlü koruma sağlamaktadır. LLumar Araba boyasının kabarmasını, şişmesini ve sararmasını engeller.

LLumar boya koruyucu film, boyanın çatlamasını, sararmasını, soyulmasını engeller ayrıca boyanın canlılığını ve parlaklığını uzun yıllar korur.Yola çıktığınızda arabanızı sadece size aşağıdaki yararları sağlayan boya koruyucu film ile koruyun:

- Şeffaf rengi sayesinde belli olmaz
- Çizikleri ve kirliliği engeller


Arabanızı görüntüsünü dünyanın en şeffaf koruma filmi ile muhafaza edin.


Haberler

LLumar Güvenlik Filmleri

Yeni seri güvenlik filimlerimiz ile tanıştınızmı? Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın...

Tüketiciye Tavsiyeler

LLumar cam filmi alırken nelere dikkat etmeli?

Orjinal LLumar ürününü nasıl anlarım?

Aklınızdaki bütün soruların cevabı burada ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın...

LÜTFEN DİKKAT !!!

Değerli Müşterilerimiz,

Akdeniz bölge distribütörlüğü yaptığımız LLumar marka cam filmlerinin satış ve dağıtımı firmamıza aittir.

Bazı Firmaların LLumar adını kullanarak muadil ürünler satmaya çalıştığı tespit edilmiştir. Bahse konu firmalar ile ilgili yasal işlemler başlatılmıştır.

Cam filmlerimizin bina ve otomobillerde uygulanması sadece yetkili bayilerimiz tarafından yapılmakta ve uygulama sonrasında garanti belgesi verilmektedir. Garanti kartı veremeyen firmalara itibar etmemenizi öneml rica ederiz
Yetkili Bayi listesi için lütfen tıklayın....