iletişim: 0242 335 0 600
             0538 459 26 27

SİZDE BU ÖZELLİKLERDEN FAYDALANMAK İSTEMEZMİSİNİZ?

Emniyet – Enerji Tasarrufu – UV Koruma – Konfor

Artık emniyetinizi, enerji tasarrufunuzu, UV ışınlarına karşı korunmayı ve saldırganları caydırmayı LLumar Magnum emniyet ve güvenlik filmleri ile kolayca sağlayıp hayat standardınızı yükseltebilirsiniz.

GÖRÜNMEZ GÜÇTEKİ KORUMA

LLumar Magnum güvenlik filmi eski ya da yeni camın iç kısmından uygulandığı andan itibaren film üzerindeki özel yapıştırıcı ile birbirlerine tutturulmuş polyester katmanlar camı görünmez bir tabaka şeklinde mükemmel bir sekilde sararak korumaya başlar. Sonuç olarak deprem, fırtına ya da terörün yol açtığı herhangi bir kırılma sonucunda cam parçalarının etrafa dağılmasını engelleyerek olası yaralanmaların önüne geçer. LLumar Magnum güvenlik filmlerinin şiddetin veya hasarın derecesine göre modelleri mevcuttur.

HIRSIZLARI CAYDIRIR, AYAKLANMALARADA KORUR

LLumar Magnum filmleri kırılan camı parçalanmadan bir bütün halinde tutarak hırsızların amaçlarına ulaşmasına engel olur. Ayrıca özel tedbirlerin eklenmesiyle pencere ve diğer yüzeyleri görünmez hale getirebilir ve kendinizi saldırganlara karşı koruyabilirsiniz.

Güvenlik Filmi Solar Değerleri İçin Burayı Tıklayın 


Güvenlik Filmi Teknik Değerleri İçin Burayı Tıklayın

 

 


Haberler

LLumar Güvenlik Filmleri

Yeni seri güvenlik filimlerimiz ile tanıştınızmı? Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın...

Tüketiciye Tavsiyeler

LLumar cam filmi alırken nelere dikkat etmeli?

Orjinal LLumar ürününü nasıl anlarım?

Aklınızdaki bütün soruların cevabı burada ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın...

LÜTFEN DİKKAT !!!

Değerli Müşterilerimiz,

Akdeniz bölge distribütörlüğü yaptığımız LLumar marka cam filmlerinin satış ve dağıtımı firmamıza aittir.

Bazı Firmaların LLumar adını kullanarak muadil ürünler satmaya çalıştığı tespit edilmiştir. Bahse konu firmalar ile ilgili yasal işlemler başlatılmıştır.

Cam filmlerimizin bina ve otomobillerde uygulanması sadece yetkili bayilerimiz tarafından yapılmakta ve uygulama sonrasında garanti belgesi verilmektedir. Garanti kartı veremeyen firmalara itibar etmemenizi öneml rica ederiz
Yetkili Bayi listesi için lütfen tıklayın....