iletişim: 0242 335 0 600
             0538 459 26 27

Günümüzün trendi dışarıyı içeriye yansıtan ferah ve geniş alanlara sahip mekanlardır. Bugünün evlerinde ve ticari binalarında eskiye nazaran daha fazla cam kullanılmaktadır. Bu çekici atmosverler yanlarında bir çok problemi ve olumsuzluğu da beraberinde getirir.

Örneğin camların aşırı yansıma yapması, geniş camlar yüzünden ısı artışının çoğalması ya da soğuk havalarda meydana gelen ısı kaybı sonucunda yakıt tüketiminin artması dışında güneş UV ışınları yüzünden halılar ve mobilyalarda meydana gelen renk atması ile perdelerin sararmasına neden olmaktadır. 

Dünyanın önde gelen cam filmi üreticisi LLumar'ın cam filmleri her türlü mimari camın kusursuz tamamlayanıdır

* Sıcaklığın ayarlanması ile rahatlığı arttırır
* Enerji masraflarını azaltır 
* Mobilya ve kumaşları korur 
* Yansımayı azaltır 
* UV ışınlarını %99 engeller

LLumar Cam Filminin Avantajları


Sıcak ve parlak ışığın azaltılması

Ofiste çalışırken ya da evinizde dinlenirken doğrudan güneş ışığına maruz kalmak ,göz kamaşmasına , yorgunluğa ve konsantrasyon bozukluğuna yol açar. LLumar camın iç kısmına kaplanan bir retrofit üründür. Gölgeli ve güneşli alan arasında kalan sıcaklık balansını oluşturur, sert ve rahatsız edici ışığı engeller. İş yerlerinde kullanıldığı takdirde çalışma ortamı daha konforlu olacağından çalışanların üretim gücü artarır


Isıtma ve Soğutma masraflarını azaltır

Kışın binaların içine camlardan soğuk hava gelmesiyle birlikte insanlar daha fazla ısınabilmek için gereksiz yere daha yüksek fatura öderler. Az düzeyde ısı ve ışık yansıtan LLumar filmi camın iç yüzeyine kaplanarak %30 ısı kaybını azaltır. Yazın binanın soğutulması için yapılan masraflar LLumar fiminin güneş sıcaklığını %79 oranında geri yansıtılmasıyla azalır.

Ev eşyaların ömrünü uzatır

Zamanla güneş ışınları eşyaların solmalarına yol açmaktadır, normal camların zararlı ultraviole ışınlarını geçirmesine nazaran profesyonelce kaplanan LLumar filmi sayesinde meydana gelebilecek bu tür hasarlar %99 oranında engellenmiş olur, Bu da mobilyaların,halıların,perdelerin ve duvar

Mekanlara Güzellik Katar

Cam film uygulamaları cilalama, boyama masrafları olmaksızın mülk sahibine rahatsızlık vermeden binalara yeni bir görüntü kazandırmaktadır. Değişik renk ve örneklere sahip geniş bir yelpazede mürekkepli yarı reflektif ya da tam reflektif edilmiş filmler binaların mimari görüntüsünü güzelleştirmektedir. Binaların içerisi LLumar ile güzel ,rahat yansımasız bir görüntüye ve dışardan da bina dizaynını bozmayan bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

Size Özel

Transparan ve gün ışığı yansıtan filmler camınıza ışığın girmesine imkan verdiği gibi meraklı gözlere karşı koruma görevini yapmaktadır. Ayrıca opak filmler sayesinde bina iç dekorasyonunuzda değişik alternatifler oluşturabilirsiniz.

Güneş Solar Değerleri için lütfen tıklayın.


Haberler

LLumar Güvenlik Filmleri

Yeni seri güvenlik filimlerimiz ile tanıştınızmı? Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın...

Tüketiciye Tavsiyeler

LLumar cam filmi alırken nelere dikkat etmeli?

Orjinal LLumar ürününü nasıl anlarım?

Aklınızdaki bütün soruların cevabı burada ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın...

LÜTFEN DİKKAT !!!

Değerli Müşterilerimiz,

Akdeniz bölge distribütörlüğü yaptığımız LLumar marka cam filmlerinin satış ve dağıtımı firmamıza aittir.

Bazı Firmaların LLumar adını kullanarak muadil ürünler satmaya çalıştığı tespit edilmiştir. Bahse konu firmalar ile ilgili yasal işlemler başlatılmıştır.

Cam filmlerimizin bina ve otomobillerde uygulanması sadece yetkili bayilerimiz tarafından yapılmakta ve uygulama sonrasında garanti belgesi verilmektedir. Garanti kartı veremeyen firmalara itibar etmemenizi öneml rica ederiz
Yetkili Bayi listesi için lütfen tıklayın....